Новий фільм "Монахиня II" підкорює першу позицію на внутрішньому ринку касових зборів під час дебютного уікенду. Фільм вже встиг заробити $13 мільйонів у п'ятницю, включаючи $3,1 мільйона з четвергових показів. Це виводить "Монахиню II" в розряд фільмів, які можуть зібрати від $31 мільйона до $34 мільйонів у свій перший уікенд.

Після дуже насиченого літа на кінопрем`єри, осінній сезон успішно розпочав 9 фільм франшизи "Всесвіт Закляття" режисера Майкла Чавеса -"Проклаття Монахині II", що є спін-оффом другої частини "Закляття". Стрічка зробила кращі стартові збори, ніж попередні фільми Чавеса: "Закляття: Диявол змусив мене це зробити" ($24 мільйони у середині пандемії 2021 року) та "Прокляття Ла Йорони" ($26 мільйонів).

Загалом, це один з найкращіх стартів в історії франшизи, навіть не дивлячись на те, що перша "Монахиня" під час свого дебюту в 2018 році, зібрала рекордні $53 мільйони. Вона все ще залишається найкассовішим фільмом у франшизі, зі зборами $363 мільйони всесвітньо. Судячі по цифрам, навіть жахлива лялька Анабель, не так лякає та цікавить аудіторію, ніж демонічна Монахиня, що йде по людські душі.

В сіквелі хоррору, до своїх ролей повернулися Таїсія Фарміга - акторка українського походження, та Бонні Аарон, яка виконує образ демона Валака.

Прем`єра "Монахиня II" відбулася 7 вересня 2023 року.