Магія холоду продовжується, оскільки генеральний директор Disney - Боб Айгер, анонсує захопливі новини: "Крижане серце 3" та "Крижане серце 4" у стадії активної розробки.

У своєму останньому інтерв'ю для Good Morning America, Боб Айгер, розкрив більше деталей щодо розробки двох нових частин популярного анімаційного фільму "Крижане серце". За його висловлюваннями, на даний момент у розробці не лише третя частина мультфільму, але також можливий вихід четвертої навіть раніше, ніж очікувалося.

Чотири роки минули з моменту виходу "Крижане серце 2", тому ця новина стала несподіваним подарунком для прихильників, які з нетерпінням чекали продовження історії Аренделле. Під час інтерв'ю на території Діснейленду у Гонконгу, де щойно відбулася прем'єра нової зони "Світ Льодовика", Айгер відповів на питання ведучого Good Morning America Майкла Стрейхена, стосовно третьої частини "холодної" франшизи, яка наразі перебуває в процесі виробництва:

"Отже, для вас є маленька несподіванка, Майкл. Розкажу вам приємну новину: робота над "Крижаним серцем 3" вже в процесі, і є можливість, що також ми працюємо над четвертою частиною" - поділився генеральний директор Disney.

"Зараз, нажаль, не можу відкрити всі подробиці, проте Дженн Лі, яка створила оригінальні частини "Крижаного серця", активно співпрацює зі своєю командою в Disney Animation, над фактично двома новими історіями" - додав він.

Інформація про початок робіт над "Крижане серце 3" була офіційно оголошена у лютому 2023 року, але наразі відсутні будь-які деталі щодо цього проекту. Можна припустити, що враховуючи попередній графік випусків, "Крижане серце 3" може дебютувати не раніше 2025 року.

Джерело: Мovieweb