Готуйтеся до святкових пригод з неперевершеним Грегом, трейлер від Disney+ "Грімкий Рік: Різдвяні Переполохи".

З приходом святкового сезону, це анімоване продовження обіцяє принести унікальний мікс святкового духу та комічних непорозумінь глядачам по всьому світу. "Грімкий Рік: Різдвяні Переполохи" відзначає повернення знайомого та завжди нещасливого героя - Грега.

Сюжет розгортається навколо пригоди Грега та його кращого друга Роулі, які вирішили підняти настрій, роблячи сніговика. Але, несподівана аварія зі снігоплигом призводить до ланцюга подій, що ставлять під загрозу різдвяний подарунок головного героя – відеоігрову консоль. Голосами Грега в цьому фільмі стали Еріка Серра та Кріс Діамантопулос, а його батьки опиняються в епіцентрі кризи, коли їхнє рішення щодо подарунка, стає під велике питання.

Ситуація ще ускладнюється через те, що Грег і його сім'я, включаючи старшого брата Родріка (Хантер Діллон) та молодшого брата Менні, опиняються вдома через сильний снігопад. З ризиком для довгоочікуваної відеоігрової консолі та обмеженими ресурсами, сюжет наростає, демонструючи боротьбу з несподіваними труднощами. Голос Роулі Джефферсона, якого озвучив Спенсер Хауелл, додає ще один аспект до цієї вже складної історії.

Джерело: Мovieweb