Джессі Айзенберг відзначає новий етап у своїй кінокар'єрі та ділиться враженнями від першої сцени гомосексуальної любові як актор, що не є представником ЛГБТ-спільноти.

Актор Джессі Айзенберг взяв участь у новому фільмі "Манодром", який зняв режисер Джон Тренгов. У цьому проекті він відіграв роль чоловіка на ім'я Ральфі. За свою акторську кар'єру він вже пройшов шлях різноманітних образів, але його найновіший проект дозволив йому втілити непритаманного йому персонажа у цій новій кінороботі. В розповіді про свою роль у цьому драматичному фільмі, Айзенберг поділився своїми враженнями від зйомок сцени гомосексуальної любові, недивлячись на те, що він гетеросексуальний чоловік.

За сюжетом стрічки "Манодром", головний герой, Ральфі, опиняється в складних обставинах через вагітність своєї дівчини (Одесса Янг). Його життя різко змінюється, коли він зустрічає таємничу родину чоловіків, і це знайомство приводить Ральфі до стану страху та сексуальної збентеженості. За словами самого Айзенберга, важко було відтворити образ у картині, і актору знадобився час, щоб глибше розібратися з сексуальністю свого персонажа.

У ексклюзивному інтерв'ю для MovieWeb, Джессі Айзенберг розкрив свої емоції від втілення образу Ральфі та поділився своїм першим досвідом зйомок сцени гомосексуальної любові в ролі гетеросексуального чоловіка:

"Протягом усього фільму мій персонаж досліджує свою сексуальність, і нарешті, під час вирішального етапу стрічки він зіштовхується з гомосексуальним досвідом. Це було дуже незвичайно для мене, оскільки я сам гетеросексуальний, і мені важко було зрозуміти цей аспект. Таким чином, мені довелося особисто зануритися у цей досвід, включаючи фізичний аспект. Після цього ми співпрацювали з дивовижним координатором інтимності, новою реалією в кінематографі.

Дякуючи цій ініціативі, яка з'явилася вчасно, я разом з Саллієм Сесеєм, що є не лише талановитим актором, але й відкритим до будь-яких експериментів, включаючи сцени в фільмі, відкрито обговорювали досвід сексу з іншим чоловіком перед камерою. Та додавали аспекти того, що це відбувається в індустріальному середовищі та під час насильної сутички — як це може виглядати в сукупності?".

Джерело: Мovieweb