Після майже трьох місяців, як було оголошено про несподіване скасування "Великої", Ель Фаннінґ виражає свою вдячність і ділиться емоційним відгуком у соціальних мережах.

Сподівання шанувальників були розбиті, коли Hulu підтвердив, що "Велика" не повернеться з четвертим сезоном - новина стала несподіванкою для тих, хто очікував продовження з часу завершення третьої частини в травні. Випущений у 2020 році з акторським дуетом Ель Фаннінґ і Ніколаса Холта, серіал весело та саркастично розкривав життя Катерини Великої, імператриці Росії, та її неординарні стосунки з Петром III.

Він швидко став одним з найвизнаніших творів на стрімінговій платформі, не лише через якість сценаріїв, розвиток персонажів і неймовірний дизайн продакшену, але й особливо за вражаючу роботу його двох головних героїв та великий акторський склад, до якого входять такі зірки, як Джилліан Андерсон і Джейсон Айзекс. Та популярність проєкту і хороші відгуки не врятували серіал від скасування.

Через свою сторінку в Instagram Фаннінґ поділилася емоційним повідомленням, висловлюючи свій біль за неочікуване завершення шоу:

"Перегортаючи сторінки минулого, я не могла належним чином висловити свої думки після того, як дізналася про скасування "Великої". Це шоу для мене - все. Спільні враження та незабутні спогади. Тоні Макнамара - справжній талант. Останні три сезони внесли значний внесок у моє життя. Роль Катерини допомогла мені розкрити невідомі сторони себе. Глибока любов до кожного члена екіпажу і акторського складу. І хоча мені не доведеться знову одягнути корсетне плаття, я завжди буду пишатися тим, що ми досягли разом. У моїй уяві Катерина залишиться "танцюючої всю ніч", лідером яким ми завжди її знали, з численними коханцями та коктейлями".

Джерело: Мovieweb