Зірки "Топ Ган: Меверік" та "Ейфорії" обіцяють неабияку дозу романтики та емоцій у захопливому трейлері фільму "Ніхто, крім тебе", де їхні персонажі переплутають межі між любов'ю та ненавистю.

Зрадники, як і в багатьох романтичних фільмах, стали однією з найтиповіших сюжетних ліній, де герої починають свою історію, не терплячи одне одного, але розуміють, що ця ненависть приховує набагато глибше почуття - кохання. "Ніхто, крім тебе" не лише досліджує цю типову тему з більш виразним підґрунтям, але також іншу, яка добре відома шанувальникам любовних комедій - фальшиве побачення.

За сюжетом стрічки Бі і Бен, які здається, ідеально пасують один до одного, зазнають несподіваний поворот після захоплюючого першого побачення. Щось відкидає їх гарячий погляд у холодний океан - аж до того моменту, коли обставини несподівано об'єднують їх на весіллі в Австралії. Замість того, щоб ламати голови, вони вирішують приховати свої справжні почуття, прикидаючись закоханою парою.

У картині режисера Вілла Глака, яка вийде в прокат 22 грудня, також зіграють: Александра Шіпп, ГаТа, Дермот Малруні, Рейчел Гріффітс, Мішель Герд, Браян Браун, Даррен Барнет та Гедлі Робінсон.

Джерело: Мovieweb