Трейлер фільму "Обіцянка батька" розкриває тему відновлення через музику після трагедії у Сенді Гук, спрямовуючи увагу глядачів на проблему безглуздого насильства зі зброєю.

Abramorama придбала права на театральний реліз фільму "Обіцянка батька" в Північній Америці, згідно з повідомленням від Deadline. Документальний фільм режисера Ріка Корна буде представлений у кінотеатрі LOOK Dine-In Cinemas в Нью-Йорку вперше у п'ятницю, 8 грудня, що визначить світову прем'єру стрічки.

Документальний фільм розглядає життя Марка Бардена, музиканта, який втратив одного з трьох своїх дітей - Даніеля, у результаті безглуздих вбивств у школі Сенді Гук. Трагічна стрілянина трапилася 14 грудня 2012 року в Ньютоні, штат Коннектикут, і призвела до загибелі 26 учнів і вчителів, з яких 20 були дітьми.

Директор і спірозмовники компанії Abramorama, Карол Мартеско-Фенстер та Іван Саксон, зазначили в заяві:

"Це справа надзвичайної важливості, яка вимагає постійної уваги. Ми вдячні за можливість бути частиною команди, що сприяє поширенню повідомлень про запобігання вогнепальному насильству в навчальних закладах, на робочих місцях і в будь-яких місцях проживання людей на планеті".

Барден обіймав посаду директора з адвокації при адміністрації Президента Барака Обами та є виконавчим директором та співзасновником фонду "Обіцянка Сенді Гук". У стрічці звучить музика від таких виконавців, як Шеріл Кроу, Брюс Спрінгстін, Джон Леннон, Вен Моррісон і Стів Вінвуд. Також будуть представлені виступи та інтерв'ю від членів гурту Tedeschi Trucks Band, Берні Вільямса, Карен Фейрчайлд з Little Big Town та Дерріла МакДенілза з Run-DMC.

Джерело: Мovieweb