Після шести років відсутності, у новому тизері психологічного фільму жахів Пила Х, повертається головний серійний вбивця Джон Крамер втілений актором Тобіном Беллом.

"Я хочу грати в гру" - легендарний лялькар кіноряду Пила, повертається в десятій частині саги.

"Повернення Тобіна Белла до франшизи є продуманним кроком студій Lionsgate та Twisted Pictures у створенні фільму, щоб зберігти все, що полюбляють фанати "Пили" і також додати неймовірні нові пастки та загадки", - повідомили  Lionsgate, оголошуючи про повернення актора.

"Ми слухаємо, чого вимагають фанати, і вже працюємо над створенням фільму, який полюблять прихильники "Пили"  і шанувальники жахів", - заявили продюсери.

Сюжет Пила Х, розгортається між подіями першим двох фільмів, коли Джон Кремер ще живий. У новій частині головний герой подорожує Мексикою, намагаючись отримати ризиковану та експериментальну медичну процедуру, у сподіванні на диво-лікування своєї ракової хвороби, під час чого він дізнаеться, що - це все шахрайство з метою обдурити найбільш вразливих. Джон озброєний своєю новою метою, повертається до своєї справи, починаючи серію жахливих пасток для шахраїв.

Пила Х дебютує на екрані вже 29 вересня 2023 року.

Джерело: Сomicbook