У світі королівських інтриг шостий сезон "Корони" на Netflix, виявився несподіваним розчаруванням для критиків, які стверджують, що завершальний акт драми не відповідає попереднім високим стандартам.

Шостий сезон "Корони" вразив критиків після дебюту, з першою частиною, яка отримала найнижчий рейтинг Rotten Tomatoes у історії шоу – всього 56% (хоча глядачі оцінили його на 93%). Порівняно з попередніми п'ятьма частинами, де рейтинги коливалися від 71% до 96%, новий сезон вибивається дуже негативно.

Зараз "Корона" на Netflix, яка стартувала у 2016 році, славиться як одне з кращих шоу платформи. За цей час вона отримала 129 нагород, включаючи 10 премій "Примтайм Еммі", шість нагород Гільдії акторів екрану, п'ять премій Критикського вибору та сім Золотих глобусів. Створена британським сценаристом Пітером Морганом, та базується на фільмі 2006 року "Королева", за який Хелен Міррен отримала Оскар, та його театральній п'єсі "Аудиторія".

Шостий сезон, розпочавши свій шлях 16 листопада чотирма епізодами та продовжуючи до грудня, звертає увагу на події, пов'язані зі смертю принцеси Діани та весіллям принца Чарльза з Камілою Паркер-Боулз. Драма розгортає руйнівну сюжетну лінію принцеси, яку зіграла - Елізабет Дебіцькі. Критики підкреслюють, що перший етап нового сезону дуже сконцентрований на історії Діани та її зв'язках з Доді Аль-Фаєдом, при цьому майже не залишає місця для розгляду інших аспектів королівської родини. За словами Бена Треверса з IndieWire:

""Корона" так занурена в одну з найбільш відомих трагедій королівської родини, що робить мало для розвитку інших персонажів. Чарльз, Доді та Мохамед [Аль-Фаєд, батько Доді] домінують екранним часом, разом зі своїми чоловічими радниками, водіями та помічниками, котрі, обертаються навколо їхньої блондинки-сонця, - тоді як частина 1 історії Єлизавети редукується до ревнощі відносно улюбленого статусу Діани".

Джерело: Мovieweb