Adult Swim відкрив завісу великої таємниці, представивши перше промо наступного епізод сьомого сезону "Ріка і Морті".

Останні епізоди сьомого сезону "Ріка і Морті" розкривають перед шанувальниками завісу таємниці, пропонуючи перший погляд на події у майбутньому епізоді. Відзначаючись вражаючим сценарієм, сезон був насичений пригодами Ріка, з послідовним включенням Морті. Проте відсутність взаємодій із рештою сім'ї Сміт стала основним моментом шоу. З останніми серіями вдача починає нарешті змінюватися, обіцяючи залишатися цікавою для глядачів.

Сьомий сезон "Ріка і Морті" раніше обходив увагою персонажа Summer, але промо до наступного епізоду намічає на її важливість. Засновано на швидкому погляді на вже мускульну Summer в титрах відкриття сезону, відео підкреслює її ключову роль в подальшому розвитку сюжету між Морті та Ріком. Промо було представлено на @swimpedia на X (раніше відомому як Twitter).

Епізод науково-комедійного серіалу - "Мокре Куатське Американське Літо," вийде на Adult Swim у неділю, 26 листопада, о 23:00 за східноамериканським часом. У цій серії Морті та Summer відвідують середню школу. З огляду на те, що решта сім'ї Сміт трималася на задньому плані протягом першої половини сезону 7, очікується більше цікавих моментів та ключових поворотів у сюжеті 6 серії.

Всі епізоди сьомого сезону доступні на сайті Adult Swim та оголошують захопливий фінал і обіцяють нові незабутні пригоди.

Джерело: Сomicbook