Для "Марвели" сценарій розвивається катастрофічно після того, як картина зазнала найгіршого старту у прем'єрній історії MCU.

Драматичний провал "Марвели" на другому вікенді в кінотеатрах, розгортається в контексті боротьби з іншою великою франшизою.

Після труднощів з "Людиною-мурахою і Осою: Квантуманією" та обвинувачень в адресу Джонатана Мейджора, Marvel здається, знайшла трошки спокою завдяки успіху "Стражів Галактики. Випуск 3" від режисера Джеймса Ганна, але новий провал "Марвели" знову поставив франшизу у складне положення.

Через затримки викликані страйками сценаристів і акторів, а також пізнішої критики "Таємного вторгнення", франшиза опинилася в складній ситуації. Після того, як другий сезон "Локі" підняв надії на відновлення MCU, нова стрічка знову підкреслила, наскільки кіновсесвіт став вразливим. І ситуація тільки погіршується.

Згідно з інформацією від Hollywood Reporter, фільм "Марвели" зазнав втрат в 77,8% свого доходу протягом другого вікенду, що робить його найгіршим результатом серед усіх фільмів Marvel за цей період. Це також стало рекордним падінням для супергеройського фільму в історії Голлівуду, перевершивши навіть "Чорного Адама" і "Флеша" від DC. У тіж вихідні "Марвели" конкурували з "Голодними іграми: Баладою співочих пташок та змій", яка очікувано посіла перше місце в касових зборах під час свого дебюту.

Джерело: Мovieweb