Марк Уолберг розпочинає захоплюючий шлях у супроводі хороброго песика в новому трейлері фільму "Артур Король", де також зіграли актори Сіму Лю та Наталі Еммануель.

Пригодницький фільм "Артур Король" обіцяє захопити глядачів своєю емоційною сюжетною лінією, що поєднує наполегливість людей з вірністю чотирилапого друга.

У центрі подій стрічки знаходиться Майкл Лайт, виконаний Марком Уолбергом, досвідчений спортсмен, який стоїть на межі відставки і готується до свого останнього виклику на Чемпіонаті світу з пригод, що проходить у Домініканській Республіці. Ця історія, адаптована з реальних подій, розповідає про надзвичайну подорож за межі звичайного. Головний герой стикається з викликами як особистого, так і фізичного плану, намагаючись подолати їх у своєму останньому змаганні.

Артур - бездомний пес, стає неочікуваним компаньйоном для Лайта та його команди. Трейлер вражає витонченим підкресленням дружби, висвітлюючи невеликий акт - подачу їжі, який встановлює міцний зв'язок. Рішучість Артура слідувати за командою після небезпечної подорожі і хвороб, вразливо демонструє стійкість та відданість, що робить його символом справжньої дружби.

Джерело: Мovieweb