Оголошена дата виходу жахливого серіалу та тизер "The Walking Dead: Ті, хто живе" з феноменальним поверненням Ріка Граємса.

Світ кіносеріалу "Ходячі мерці" готується до гучного повернення Ріка Граємса. Після розтаванням з серіалом у дев'ятому сезоні, Ендрю Лінкольн, повернеться у новий проект під назвою "The Walking Dead: Ті, хто живе".

У неділю, 19 листопада, телеканал AMC оприлюднив тизер нового серіалу та розкрив дату, коли шанувальники зможуть знову зустрітися з Ріком і Мішон на їх новому пригодницькому шляху - 25 лютого 2024 року.

Завершившись після 11 сезонів основної серії "Ходячих мерців" минулого року, "The Walking Dead" розширюються у нових напрямках. Однак на відміну від відчуття невідворотності, яке виникло в останні сезони, нові спін-оффи оживляють франшизу, фокусуючись на відомих улюбленцях, які опиняються в нових небезбечних ситуаціях та локаціях.

Після тривалих очікувань, "Ті, хто живе" нарешті реалізує обіцянку продовження історії Ріка Граємса за межами основної сюжетної лінії серії. Ще в початковому плані було здійснити це у формі фільму, але згодом перетворилося на серіал, який, як вже відомо, вийде на екрани AMC у лютому 2024 року.

Джерело: Мovieweb