Приголомшливий трейлер до адаптації Percy Jackson та Олімпійців розкриває невідомі епізоди у великому серіалі на Disney+.

У центрі уваги — Персі Джексон, який потрапляє в складну ситуацію: грецький бог Зевс звинувачує його у крадіжці власного грому. Серіал Percy Jackson та Олімпійці, що вийде на Disney+ вже наступного місяця, обіцяє вірну екранізацію улюбленої книжкової серії від Ріка Райордана, який взяв активну участь у створенні цього захоплюючого проекту.

Заснований на бестселері Disney Hyperion, "Percy Jackson та Олімпійці" - це новий оригінальний серіал, який розповідає захопливу історію 12-річного демібога, Персі. Потрапивши у неприємності зі своїми божественними силами, разом із друзями, Гровером та Аннабет, головний герой вирушає у пригоду, щоб знайти вкрадений предмет і відновити порядок на Олімпі.

Головні ролі виконують - Вокер Скобелл - Персі Джексон, Лія Сава Джеффріс - Аннабет Чейз, Ар'ян Сімхадрі - Гровер Андервуд. Також у акторському складі: Вірджинія Кулл, Глінн Терман, Джейсон Манцукас, Меган Маллалі, Тімм Шарп, Діора Гудджон, Чарлі Бушнелл, Адам Копленд, Лін-Мануель Міранда, Джей Дюплас, Тімоті Омундсон, Тобі Стівенс, Ленс Реддік.

Джерело: Мovieweb