Після періоду труднощів у британській кінематографічній індустрії через страйки, трилер "Аматор" із Рамі Малеком повертається на екрани, готуючись до відновлення зйомок.

Після важких місяців для британських кіно- та телевізійних продюсерів, індустрія сигналізує про початок відновлення роботи після страйків американських акторів та сценаристів. За наданою інформацією Deadline, трилер "Аматор", дія якого відбувається у XX столітті, з Рамі Малеком у головній ролі, стане одним із перших студійних проєктів, які повернуться до зйомок в Лондоні вже наступного місяця.

Фільм "Аматор", в якому також з'явилися Рейчел Броснен і Лоренс Фішберн, перебував на середині виробництва, коли в липні сотні акторів, членів екіпажу та підрядників фільму отримали паузу. Команда надає перевагу цьому проєкту перед іншими обов'язками, які вони могли б виконувати, якби не страйк.

"Проєкти, де потрібні головні актори для завершення, блокують можливість іншим шоу та фільмам розпочати знімальний процес", - повідомило джерело.

За сюжетом стрічки, шифрувальник ЦРУ стає головним героєм трагічної історії, коли його дружина загинула в результаті терористичного нападу в Лондоні. Не знаходячи підтримки у своїх керівників через внутрішні конфлікти, він вимагає розслідування. Однак, оскільки йому відмовляють через внутрішні пріоритети, герой вирішує взяти справи в свої руки і шантажує агентство, щоб отримати дозвіл на самостійне полювання на терористів.

Режисером "Аматора" є Джеймс Хоуес, чий дебютний фільм "Одне життя" з Ентоні Хопкінсом викликав чимало розголосу під час осіннього фестивального сезону. Продюсерами виступають Хатч Паркер і Ден Вільсон, а також володар Оскару - Малек. Права на показ в США придбали Bleecker Street.

Джерело: Deadline