Нещодавно Нів Кемпбелл висловила свої враження від нового фільму "Крик VI", розкриваючи свої емоції від глядацького досвіду з очікуваною шостою частиною культових жахів.

Зірка культового жахливого фільму "Крик" взяла участь у події Monster-Mania Con 57 у Greater Philadelphia Expo Center & Fairgrounds в Оукс, Пенсильванія. Не дивлячись на те, що Нів Кемпбелл не повернулася до ролі Сідні Прескотт у шостій частині франшизи, вона не змогла стримати почуття, від свого особистого враження під час перегляду фільму.

За її словами (за даними YouTube):

"Я подивилася [фільм] лише два тижні тому. Це зайняло трошки часу... я не знаю чому. Але, насправді, я вважаю, що їм вдалося. Я вважаю, що акторський склад дуже потужний, чудові актори, і мені не байдуже, як ці фільми виходять. Я не сиджу вдома й не думаю: "Сподіваюся, що вони проваляться, сподіваюся, що вони не вийдуть добре".

"Ви знаєте? Всі учасники для мене мають велике значення. На вищому рівні є особа, яка зацікавлена лише у грошах, і це її вибір. Проте для всіх інших, для вас всіх, мені важливо, щоб ці фільми були вдалими. Це має значення для вас, так само як і для мене. Я знаю, що ви насолоджуєтеся цими фільмами, тому я вважаю, що їм вдалося зробити чудову роботу!".

Джерело: Мovieweb