"Beetlejuice 2" здивував усіх, швидко відновивши роботу після закінчення страйку акторів та завершивши зйомки усього за два дні.

"Beetlejuice 2", очікуване продовження культового фільму Тіма Бертона 1988 року, відновило та завершило зйомки лише за два. Режисер раніше розкрив, що на момент початку страйків вони мали всього кілька днів до завершення роботи над цим довгоочікуваним продовженням.

За інформацією WBZ-TV для CBS News, закінчення страйку акторів призвело до того, що район Мелроуз повторно використовувався для зйомок "Beetlejuice 2", подібно до літнього періоду. Пізніше з'явилися повідомлення та фотографії зірки Дженни Ортеги на знімальному майданчику для останніх сцен її ролі у фільмі. Навіть якщо офіційного підтвердження завершення виробництва від Бертона чи когось з акторів ще не надходило, раніше режисер висловив розчарування тим, наскільки близько вони були до завершення зйомок.

Розробка "Beetlejuice 2" під керівництвом Бертона тривала протягом численних років і стрімко перетворювалася на один із тих проектів, які майже втекли від іконічного режисера. Проте, минулого року речі вийшли на вирішальний етап, і сценарій від Альфреда Гофа і Майлза Міллара, заснований на історії Сета Грейем-Сміта, отримав зелене світло.

Майкл Кітон та Вайнона Райдер, зірки оригінального фільму, повертаються до своїх культових образів, а також Кетрін О'Хара, щоб знову стати частиною цього захоплюючого спектаклю. Серед новачків у франшизі - Дженна Ортега, відома своїми ролями у "Венздей" та "Крику", Моніка Беллуччі, Джастін Теру та Вільям Дефо.

Джерело: Мovieweb