Зіркова пара Ештон Катчер та Міла Куніс, виклали у своїх соц мережах відео з вибаченням, за листи у підтримку засудженного за зґвалтування Денні Мастерсона.

8 вересня 2023 року Верховний суд Лос-Анджелеса позбавив волі Денні Мастерсона на 30 років, визнавши його винним у двух зґвалтуваннях.

Ця подія викликала величезний скандал в інтернеті та не мешний резонанс отримали листи підтримки Мастерсона від Ештона Катчера та Міли Куніс, які пара писала судді під час розгляду справи. Зіркове подружжя співпрацювало з осудженим на "Шоу 70-х" протягом восьми років.

У витримці з листа Катчера зазначено: "Денні ставиться до своєї роботи серйозно. Він доброзичливий, ввічливий і працьовитий. Він ставиться до всіх - від помічників до автомобільних робітників, від акторів до кейтерінгу - як до рівних..."

У листі Куніс вона називає Мастерсона "дивовижним другом, довіреною особою і, передусім, чудовим старшим братом". "Його щира турбота про оточуючих його людей роблять його відмінним прикладом для наслідування та гарним другом".

Звісно, жервами, як і іншими, ці листи були сприйняті як особиста образа та підтримка насилля. Куніс та її чоловік Катчер поспішили з вибаченнями, коли зрозуміли який хейт послідував за їх вчинком.

Пара виклала відео в Instagram, де вони щиро вибачаються та пояснюють свої дії:

"Ми усвідомлюємо біль, який був завданий листами характеристики, які ми написали у підтримку Денні Мастерсона", - зазначив Катчер у відео, опублікованому в суботу.

"Ми підтримуємо жертв. Ми робили це завжди через свою роботу і будемо робити це і надалі", - додала Куніс, яка сиділа поруч з чоловіком у відео.

Катчер пояснює, як родина Мастерсона звернулася до нього і Куніс з проханням написати характеристику, щоб "подати образ людини, яку ми знали 25 років". "Листи були написані не для того, щоб піддавати сумніву законодавчу систему або вирок журі", - зазначила Куніс.

"Вони були призначені для судді, щоб він їх прочитав, а не для зниження авторитету свідчень жертв або травмування їх знову будь-яким чином", - додав Катчер. "Ми б ніколи не хотіли цього робити, і ми вибачаємося, якщо це сталося".

Відео завершується словами Куніс: "Наше серце болить за кожну людину, яка коли-небудь стала жертвою сексуального насильства, сексуальних зловживань чи зґвалтування".

Мастерсон отримав максимальний вирок дозволений законом, проте адвокати актора мають намір подати апеляцію.

Джерело: Variety