Аріана ДеБоуз готується до свого дебюту у світі супергероїв у фільмі "Крейвен мисливець", одному з майбутніх творінь кінематографічного всесвіту Spider-Man від Sony Pictures.

Акторка Аріана ДеБоуз, намагаючись утримати від глядачів сюжетні деталі, розкрила, що фільм "Крейвен мисливець" приховує в собі неочікувані події. Режисером стрічки виступив Дж. Сі. Чандор, а головні ролі вдало зіграли Аарон Тейлор-Джонс та сама Аріана ДеБоуз.

Створення фільму тривало значно більше часу, ніж передбачалося, і проект стикався із численними змінами та затримками, починаючи від його анонсу у 2018 році. Незважаючи на те, що прем'єра запланована через менше ніж рік, творці обіцяють глядачам неймовірні враження. Здається, студія робить акцент на тому, що фільм у Spider-Verse готовий здивувати аудиторію унікальним підходом до сюжету.

У інтерв'ю ComicBook.com Аріана ДеБоуз відповіла на питання про свою героїню, Каліпсо, і те, чого фанати можуть очікувати від фільму. Її відповідь була дуже таємничою:

"Очікуйте сюрпризів, які вас вразять".

У фільмі "Крейвен мисливець" розкривається драматична історія Сергія Кравінова, російського іммігранта, який намагається переконати усіх, що він - найвправніший мисливець у світі, незважаючи на можливі наслідки. Цей персонаж, вперше представлений у 1964 році, став класичним негідником для Spider-Man. Крім того, у стрічці з'являється Каліпсо, яка, як вуду-жриця, володіє магією завдяки своїм таємним зіллям.

У ролях також блищать Рассел Кроу, що грає батька Кравена, Фред Хечінджер у вигляді Дмитра Смердякова, відомого як Хамелеон, Крістофер Ебботт у ролі наємника Іноземця та Алессандро Нівола, відомого як Рино, як Олексій Ситсевіч.

Джерело: Мovieweb