Третя адаптація книги Агати Крісті від Кеннета Брана "Привиди у Венеції", про славнозвісного детектива Єркюля Пуаро, значно відрізняється від оригінального твору автора. Режисер вносить у франшизу велику кількість надприднього, що зовсім не притаманно класичним детективам авторки.

Роман Агати Крісті 1969 року "Вечірка на Гелловін" зазнав значних змін під час екранізації та перетворився на фільм "Привиди у Венеції". Режисер стрічки Кеннет Бран не тільки змінює назву оригінального роману автора, але й додає чимало змін до основного сюжету.

Джеймс Прічард, генеральний директор спадщини Агати Крісті та виконавчий продюсер фільму, поділився своїми думками з The Direct про те, наскільки новий фільм відрізняється від вихідного матеріалу.

"У сюжеті є значна кількість змін", - підтвердив Прічард. "І так, однією з загадок є сама назва. Після двох вдалих адаптацій досить об`ємних книг: "Вбивства в Східному експресі" та "Смерті на Нілі", ми поспілкувалися з командою та вирішили, що могли б приголомшити нашу аудиторію і спробувати щось трохи інше."

Однією з найбільших змін у фільмі, є перехід до жанру жахів. "Вбивство в Східному експресі" та "Смерть на Нілі", були більш класичної адаптацією, знаменитих детективних історій. Тоді, як стрічка "Привиди у Венеції" відкриває нам зовсім іншу містичну сторону - де присутні елементи надприроднього.

"Вони хотіли трохи поекспериментувати з жанром жахів, і вважали, що "Вечірка на Гелловін" - це відмінна стартова площадка для цього", - пояснив виконавчий продюсер.

"Вони хотіли знімати в Венеції. Це було першим змінами, які вони внесли. Існувало дві потенційні причини для цього. По-перше, якщо ви збираєтеся знімати голлівудський фільм, вам потрібен чудовий фон... Мало які пейзажі кращі за Венецію. Так що тут були питання кінематографічності. Але, є також атмосферний елемент у Венеції. Фільм грає з надприроднім, має потенціал для надприродного в своєму серці, і Венеція має ауру та загадковість."

Довгоочікувана премєра фільму "Привиди у Венеції" відбудеться вже 15 вересня 2023 року.

Джерело: Сomicbook.