Сьомий сезон "Ріка і Морті" відкриває завісу таємничої відсутності головного персонажа, розширюючи межі звичайного анімованого простору і захоплюючи глядачів унікальними розколами реальності.

Сьомий сезон визнаного критиками серіалу приховував довгий час загадкову відсутність ключової постаті, і нарешті робить відкриття, яке висвітлює цю давгоочікувану таємницю. Це не тільки збагачує сюжет, але і перезаписує сприйняття фанатів всесвіту цього шоу.

За кілька сезонів глядачі розмірковували про причину відсутності Діани Санчес, персонажа, що відіграє важливу роль у минулому Ріка C-137. У нещодавньому епізоді "Несмертельний Рік" це загадкове питання нарешті знаходить своє вирішення.

У драматичному повороті подій виявляється, що після руйнівної атаки на гараж C-137, де загинули Діана та Бет, Рік Прайм створив потужну зброю, відому як "Омега-пристрій". За інформацією від ComicBook.com, цей пристрій здатний анігілювати людину та всі її варіанти в мультивсесвіті – доля, яка спіткала кожен варіант Діани Санчес.

Це відкриття – не просто поворот сюжету, але й частина головоломки, яка відсутня у розумінні характеру Ріка. Втрата Діани, яку навіть геній не може скасувати, визначає його нове життєве завдання – помсту Ріку Прайму. Найшокуючий момент епізоду – вибір Ріка віддати перевагу помсті, відмовившись від можливості скасувати ефекти "Омега-пристрою". Це рішення підкреслює глибину його втрат та травм. Вплив смерті Діани на сюжет має багатогранний характер. Це пояснює поширення варіантів Ріка в мультивсесвіті. Цей аспект переосмислює серіал, вказуючи на те, що нездатність Ріка C-137 знайти варіант Діани, виникла не через емоційну неспроможність, а через неможливість, створену "Омега-пристроєм".

Джерело: Мovieweb