Актор Зак Ефрон розказав про захоплююче фізичне перетворення, яке він пройшов для своєї ролі у майбутньому байопіку "Залізний Кіготь".

Під час прем'єри фільму "Залізний Кіготь" Зак Ефрон розкрив вражаючі трансформації, які він пройшов для ролі Кевіна Вон Еріха. Актор не тільки віддавався ролі, але й готувався до неї із значними витратами, визнаючи унікальність фізичної підготовки професійних реслерів як суттєвий виклик.

"Це дійсно справжня історія, а Кевін Вон Еріх став для мене джерелом натхнення для формування своєї фізичної підготовки для цього фільму", - розповів Ефрон.

"Та сила, яку він проявляв на рингу кожен день, була надзвичайною. Вона змінила світ реслінгу. Я усвідомлював, що це буде для мене найбільш важким викликом у вивченні та відтворенні. Тому я вдався до цього зі всією відданістю та наснагою, що у мене була".

Фільм "Залізний Кіготь" розкриває історію родини Вон Еріх, реслінгової династії, яка досягла великого успіху в світі спорту у 1960-х роках. У стрічці показані труднощі, з якими стикалася сім'я через тиск популярності та надзвичайної кількості нещасливих випадків. Трудовий підхід та відданість Ефрона ролі, принесли свої плоди, оскільки сам Кевін Вон Еріх висловив задоволення його виконанням.

"Вчора ввечері він сказав мені, що був у захваті моєю роботою, тому я дуже сильно вражений! Від щирого серця кажучи, я навіть трішки розплакався", - поділився актор.

Джерело: Мovieweb