Драматична акторка Сірша Ронан (Saoirse Ronan) та чотириразова номінантка на премію "Оскар", розповіла виданню Harper's Bazaar UK, що має бажання спробувати себе у комендійних проєктах на кшталт фільму "Bridesmaids" режисера Пола Фейга.

Сірша Ронан відома своїми драматичними ролями і була номінована на "Оскар" за фільми "Atonement", "Brooklyn", "Lady Bird", "Little Women". Також в її акторському портфоліо є головні ролі у історичних драмах: "On Chesil Beach", "Mary Queen of Scots" і "Ammonite".

"Я б хотіла щось більш сучасне і смішне", - поділилася акторка з журналістами. "Проте, для успішної гри в комедії потрібна велика вправність та музикальність. Я, можливо, ще не маю всіх необхідних навичок, але з віком я стаю більш  впевненою в своїх силах, щоб спробувати".

Хоча один з фільмів в яких грала Ронан - "Lady Bird", вже  вимагав комедійних навичок від акторки, Сірша ще не грала у повноцінній комедії, схожій на "Bridesmaids", котру вона вважає своїм улюбленим комедійним проєктом.

Проте найважчою роботою у своїй карьері, акторка назвала не "Lady Bird", а  роль Леді Макбет у виставі "The Tragedy of Macbeth".

"Це, можливо, найважча річ, яку я коли-небудь робила професійно, через дисципліну, яку вона вимагала: щоденно о 5 годині вечора їхати на велосипеді, в найжахливіший період зими, аби виконувати п'єсу у важкі часи пандемії COVID", розповіла Ронан. "Це було, дійсно, важко ."

Нагадуємо, найближчим часом, ми зможемо побачити Ронан на екрані 6 жовтня, з прем`єрою фільму "Foe", де вона зіграла головну роль з Полом Мескалем (Paul Mescal).

Джерело: Variety