На фото: Джейсон Судейкіс і Олівія Вайлд
За достовірною інформацією, зірки голівуду Олівія Вайлд і Джейсон Судейкіс, нарешті досягли згоди, щодо фінансових і опікунських питань при розлученні.
Джейсон Судейкіс і Олівія Вайлд уклали важливу угоду стосовно своїх двох неповнолітніх дітей, Отіса і Дейзі. Після закінчення судового процесу
чоловік зобов`язався сплачувати Вайлд $27,500 на місяць ($10,300 для Отіса та $17,200 для Дейзі). А також пара домовилася, що вони поділять опіку "тиждень-на-тиждень".
За інформацією, наданою Daily Mail, сторони підтвердили, що угода враховує інтереси дітей.
Пара, яка була улюбленою у світі шоу-бізнесу, шокувала світ своїм розлученням у 2020. З`явилися скандальні чутки про зраду Вайлд зі співаком Гаррі Стайлсом. Проте зірка категорично відкидає ці чутки: "Ідея, що я покинула Джейсона заради Гаррі, - це абсолютна неправда", - заявила вона минулого року.
"Наша розлука була задовго до моєї зустрічі з Гаррі. Як і в будь-яких відносинах, закінчення не відбуваються раптово. Нажаль, у нас з Джейсоном було дуже важко, і ми офіційно розійшлися в самому початку
пандемії".
Джерело: Comicbook